Licensed to Princemont Swim League - 1
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/6/2019 07:57 PM
                              BSR @ WA - 7/6/2019                              
                                    Results                                    
 
NOTE: This meet was swam at West Arundel, which is 25 yards.
      To compare the times to SCM (25M), divide them by 0.9.
 
Event 1  Boys 18 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
  League Rec: ! 1:38.71   7/29/2017 Theresa Banks Swim Club, TB_A              
                         M Jackson, S Smith, S Barbour, K Young            
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 West Arundel Swim Team  'A'                       2:01.00    2:02.33    7  
     1) Pacheco, Joseph 17              2) Johnson, Andrew 17             
     3) Jensen, Chris 16                4) Girlie, Dimitri 18             
  2 West Arundel Swim Team  'B'                            NT    2:09.83    5  
     1) Nagle, Kyle 17                  2) Rubio, Hamilton 15             
     3) Miller, Ben 16                  4) Akonnor, Mekhi 13              
  3 Belair Swim & Racquet  'A'                             NT    2:12.46    4  
     1) Yaculak, Chase 18               2) Wallace, Connor 16             
     3) Ying, Isaiah 13                 4) Locher, Maddox 17              
  4 Belair Swim & Racquet  'B'                             NT    2:31.26    3  
     1) Dennin, Ethan 12                2) Miller, James 13               
     3) Smith, Jordan 11                4) Dail, Ethan 13                 
  5 West Arundel Swim Team  'C'                            NT    2:37.50  
     1) Gentry, Seth 17                 2) Wise, Michael 13               
     3) Ferrer, Tyler 17                4) Minor, Sam 14                  
 
Event 2  Girls 18 & Under 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
  League Rec: ! 1:54.23   7/30/2016 Theresa Banks Swim Club, TB_A              
                         T Jackson, N Johnson, G Standfield, S Minor       
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Belair Swim & Racquet  'A'                             NT    2:21.14    7  
     1) Duffy, Josie 15                 2) Sava, Sam 14                   
     3) Craig, Cara 14                  4) Martin, Emily 18               
  2 West Arundel Swim Team  'A'                       2:22.87    2:23.96    5  
     1) Lopez, Isabella 17              2) Smith, Pari 15                 
     3) Clark, Olivia 16                4) Wood, Kristen 16               
  3 West Arundel Swim Team  'B'                            NT    2:34.75    4  
     1) Pacheco, Maylyn 16              2) Smith, Presslea 12             
     3) Ramirez, Cecilia 18             4) Schneck, Jenna 15              
  4 West Arundel Swim Team  'C'                            NT    2:48.34  
     1) Poston, Madeline 16             2) Lopez, Christiana 16           
     3) Schmitz, Holland 16             4) Ferrer, Samantha 15            
  5 Belair Swim & Racquet  'B'                             NT    2:58.87    3  
     1) Pierson, Julia 15               2) Hernandez, Hailey 11           
     3) Wenzel, Annie 17                4) DuBeau, MaryLou 13             
 
Event 3  Boys 10 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 14.08        1980 Mark Henderson, FW                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perkins, Christopher      10 BSR                    21.85      19.27    5  
  2 Abalama, Antonio           9 WA                     19.60      21.60    3  
  3 Canter, Zach               9 BSR                       NT      28.13    2  
 -- Howard, Liam               9 WA                        NT         DQ  
 -- Ho, Minhan                 9 WA                     23.56         DQ  
 -- Barnett, RJ                9 BSR                       NT         DQ  
 -- Krempel, Caiden            9 WA                        NT         DQ  
 
Event 4  Girls 10 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 13.88        2012 Gabrielle Standfield, TB                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curley, Elizabeth         10 BSR                    16.12      16.15    5  
  2 Coble, Lily                9 WA                     17.36      19.75    3  
  3 Hurd, Rileigh              9 BSR                    22.63      20.49    2  
  4 Smith, Camille            10 BSR                    21.37      21.87  
  5 Skelly, Alyssa             9 WA                     22.40      23.12    1  
  6 Sava, Jaclyn              10 BSR                    23.09      26.77  
  7 Boynes, Sierra            10 BSR                    24.95      27.15  
  8 Pugner, Vera               9 BSR                    33.09      31.34  
  9 Wassberg, Sabrina         10 WA                     31.38      31.62  
 -- McCollum, Lena            10 WA                        NT         DQ  
 -- Rinehart, Cassidy         10 WA                     44.58         DQ  
 
Event 5  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 26.95   7/30/2016 Joseph Hayburn, WPT_A                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Joshua             12 BSR                    34.42      31.25    5  
  2 Smith, Jordan             11 BSR                    34.77     J35.13    3  
  3 McMahon, Noah             12 WA                     35.48     J35.09    2  
  4 Harper, Nathaniel         11 BSR                    47.58      40.46  
  5 Akonnor, Mathew           11 WA                     42.87      42.78    1  
  6 Rubio, Angel              12 WA                     40.92      44.63  
  7 Johnson, Jude             12 BSR                    45.91      47.52  
  8 Jackson, Preston          11 WA                        NT    1:03.57  
 -- Garner, Nate              12 WA                        NT         DQ  
 
Event 6  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 27.56   7/29/2017 Nisa Ellis, KSC_A                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rea, Katie                12 WA                     36.77      34.82    5  
  2 Smith, Presslea           12 WA                     44.47      41.97    3  
  3 Hernandez, Ariela         12 BSR                    46.23      42.50    2  
  4 Dail, Bella               11 BSR                    46.21      43.21    1  
  5 Abalama, Viviana          12 WA                     41.51      44.73  
  6 Garner, Lucy              11 WA                     55.50      47.06  
  7 Pugner, Penny             11 BSR                    52.28      48.40  
  8 Sava, Carly               11 BSR                    50.11      49.08  
 
Event 7  Boys 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 24.53    7/2/2016 Ryan Mathis, KSC                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Kyle               13 BSR                    29.50      28.87    5  
  2 Le, Andy                  13 WA                     31.83      32.65    3  
  3 Akonnor, Mekhi            13 WA                     33.62      34.53    2  
  4 Miller, James             13 BSR                    36.23      38.44    1  
  5 Wood, Kyle                14 WA                     45.14      42.75  
  6 Dennin, Adam              13 BSR                    44.05      43.97  
  7 Ngo, Vincent              14 WA                     49.93      54.56  
 
Event 8  Girls 13-14 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 27.12        2002 Allison Stevens, WLS                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craig, Cara               14 BSR                    30.34      30.12    5  
  2 Millspaugh, Sammy         14 BSR                    35.32      37.09    3  
  3 Shourds, Emily            13 WA                     51.41      52.88    2  
  4 Deinlein, Isabelle        14 WA                     51.84      55.90    1  
 -- McMurtry, Kayce           13 WA                        NT         DQ  
 
Event 9  Boys 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 23.18   6/24/2017 Sterling Smith, TB                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Chris             16 WA                     27.87      27.70    5  
  2 Girlie, Dimitri           18 WA                     28.22      28.18    3  
  3 Pacheco, Joseph           17 WA                     28.97      29.96  
  4 Locher, Maddox            17 BSR                    32.62      31.07    2  
  5 Miller, Ben               16 WA                     29.30      31.34  
  6 Sava, Zach                16 BSR                    30.47      31.40    1  
  7 Nagle, Kyle               17 WA                     33.08      32.28  
  8 Johnson, Andrew           17 WA                        NT      35.90  
  9 Ferrer, Tyler             17 WA                     37.92      40.43  
 
Event 10  Girls 15-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
  League Rec: ! 26.10   7/30/2016 Annie Hayburn, WPT_A                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Olivia             16 WA                     33.07      34.94    5  
  2 Cutler, Kaitlyn           18 WA                     36.90      35.84    3  
  3 Wood, Kristen             16 WA                     34.82      36.04  
  4 Ramirez, Cecilia          18 WA                     36.22      36.84  
  5 Pacheco, Maylyn           16 WA                     40.25      39.34  
  6 Lopez, Isabella           17 WA                        NT      39.87  
  7 Martin, Emily             18 BSR                    40.79      42.75    2  
  8 Jimenez, Diana            15 WA                     43.31      44.88  
  9 Ferrer, Samantha          15 WA                     42.12      44.91  
 10 Schmitz, Holland          16 WA                     43.58      45.28  
 
Event 11  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 14.16        1979 Mickey Gray, MSR                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sava, Wyatt                8 BSR                    19.48      20.12    5  
  2 Makelele, Junior           8 BSR                    19.43      20.88    3  
  3 Skelly, Brendan            6 WA                     23.31      23.19    2  
  4 Robertson, Cole            8 WA                     29.68      27.41    1  
  5 Greene, Gavin              8 BSR                    32.32      28.21  
  6 Thorpe, Liam               8 BSR                    34.04      28.33  
  7 Morris, Caleb              7 WA                     31.68      28.34  
  8 Marsters, Luke             8 BSR                    31.16      28.83  
  9 Roberts, Luke              8 WA                     24.51      29.21  
 10 Pierce, Ryan               6 WA                     34.30      29.84  
 11 Blahut, Danno              8 WA                     33.99      31.53  
 12 Samayoa, Daniel            6 WA                     28.40      32.09  
 13 Krempel, Colten            7 WA                     36.29      32.90  
 14 Wassberg, Dylan            8 WA                     32.65      33.96  
 15 Greer, Will                5 BSR                       NT      47.77  
 16 Posey, William             5 BSR                    56.36      48.35  
 17 Warrick, Max               6 WA                     41.03      50.47  
 
Event 12  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 14.60        1978 Danielle Mackey, RMS                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaskins, Autumn            8 BSR                    21.40      19.47    5  
  2 Evans, Khloe               8 WA                     19.28      19.65    3  
  3 Kidwell, Caitlin           8 WA                     19.93      20.90    2  
  4 Adams, Zoe                 6 BSR                    26.62      23.71    1  
  5 Akonner, Morgan            6 WA                     22.24      25.49  
  6 Boynes, Gabi               7 BSR                    26.49      25.99  
  7 Coleman, Haley             8 WA                     27.09      28.50  
  8 Francis, Molly             7 WA                     27.14      28.56  
  9 Rea, Becca                 8 WA                     27.90      28.95  
 10 Boone, Callie              8 BSR                    32.34      29.83  
 11 Greer, Katie               7 BSR                    34.39      34.27  
 12 Kidwell, Abbygail          6 WA                     31.67      34.31  
 13 Duffy, Ashley              8 BSR                       NT      34.59  
 14 Queen, Mackenzie/Kenzi     6 BSR                    40.21      40.06  
 15 Marquez, Bella             7 WA                     41.97      40.90  
 16 Beasley, Naomi             6 WA                     36.91      42.36  
 17 Lacey, Izzy                8 BSR                       NT      43.34  
 18 Hurd, Lily                 5 BSR                    48.95      46.82  
 19 Wenzel, Grace              5 BSR                  1:03.86    1:07.35  
 -- Torrs, Gabby               8 BSR                    25.85         DQ  
 
Event 13  Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 27.82        2005 Matthew Gibson, TPDC                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Abalama, Antonio           9 WA                     40.12      37.65    5  
  2 Perkins, Christopher      10 BSR                    39.59      37.77    3  
  3 Castillo, Zach            10 BSR                    39.09      37.90    2  
  4 Belton, Sydney            10 BSR                       NT      50.00  
  5 Howard, Liam               9 WA                     55.93      52.62    1  
  6 Hernandez, Elias           9 BSR                    53.02      54.43  
  7 Barnett, RJ                9 BSR                    52.85      55.56  
  8 Shourds, Mathew            9 WA                     58.38      58.84  
  9 Taggert, Brady            10 BSR                    55.32      58.98  
 10 Warrick, Jack             10 WA                   1:02.14    1:07.45  
 11 Krempel, Caiden            9 WA                   1:22.04    1:30.52  
 
Event 14  Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 28.18             T. Long / T. Crudup, SBP-1984/TB-1995        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Camille            10 BSR                    37.34      38.15    5  
  2 Gaskins, Sophia           10 BSR                    44.59     J41.53    3  
  3 Lacarrubba, Adelina        9 WA                     41.78     J41.50    2  
  4 Hurd, Rileigh              9 BSR                    40.48      42.32  
  5 Skelly, Alyssa             9 WA                     44.66      45.71    1  
  6 Monroe, Gianna             9 BSR                    46.83      47.03  
  7 Pugner, Vera               9 BSR                    49.51      48.33  
  8 Boynes, Sierra            10 BSR                    46.73      49.09  
  9 Queen, Addie               9 BSR                    53.04      49.15  
 10 Williams, Serayah          9 BSR                    54.25      49.44  
 11 Wassberg, Sabrina         10 WA                     48.49      54.62  
 12 Roder, Sophia             10 BSR                    57.46      55.21  
 13 Erazo, Isabella           10 WA                     57.41      55.77  
 14 Vaughan, Katie             9 BSR                    55.88      59.00  
 15 Clardy, Savannah           9 BSR                  1:13.17    1:03.03  
 16 Boone, Lucy               10 BSR                  1:02.07    1:03.37  
 17 Anderson, Madison          9 BSR                  1:07.87    1:08.19  
 18 McCollum, Lena            10 WA                   1:06.23    1:10.87  
 
Event 15  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 24.44   7/30/2016 Joseph Hayburn, WPT_A                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Joshua             12 BSR                    28.64      27.50    5  
  2 Ngo, Nathan               12 WA                     26.28      27.63    3  
  3 McMahon, Noah             12 WA                     33.14      32.80    2  
  4 Rubio, Angel              12 WA                     35.16      34.40  
  5 Garner, Nate              12 WA                     36.91      35.63  
  6 Johnson, Jude             12 BSR                    36.32      36.99    1  
  7 Samayoa, Diego            12 WA                     38.56      39.59  
  8 Samayoa, Gabriel          11 WA                     42.25      40.12  
  9 Harper, Nathaniel         11 BSR                    35.49      41.87  
 10 Miller, Timothy           11 BSR                    49.01      43.12  
 11 Jackson, Preston          11 WA                     43.42      48.28  
 12 Jones, Damion             12 BSR                  1:13.14    1:02.77  
 13 Deinlein, Dominick        11 WA                   1:07.05    1:04.46  
 
Event 16  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 25.43   7/29/2017 Rayven Custis, TB_A                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hiers, Jordan             12 WA                     31.90      32.27    5  
  2 Abalama, Viviana          12 WA                     34.25      33.54    3  
  3 Hernandez, Ariela         12 BSR                    34.20      33.63    2  
  4 Dail, Bella               11 BSR                    36.21      33.76    1  
  5 Smith, Presslea           12 WA                     32.38      35.59  
  6 Pugner, Penny             11 BSR                    41.73      43.43  
  7 Shourds, Madison          11 WA                     51.69      47.65  
  8 Greene, Mallory           11 BSR                    54.89      58.37  
 
Event 17  Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 23.22   7/29/2017 Joseph Hayburn, WPT_A                        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ying, Isaiah              13 BSR                    27.56      27.66    5  
  2 Le, Andy                  13 WA                     27.41      28.22    3  
  3 Cintron, Michael          14 WA                     30.37      31.25    2  
  4 Minor, Sam                14 WA                     32.56      31.53  
  5 Akonnor, Mekhi            13 WA                     30.15      31.77  
  6 Dail, Ethan               13 BSR                    32.82      33.32    1  
  7 Anderson, Anthony         14 BSR                    48.00      44.97  
  8 Ngo, Vincent              14 WA                     40.96      50.28  
 
Event 18  Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 24.53   7/30/2016 Keyla Brown, AR_A                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craig, Cara               14 BSR                    27.17      27.50    5  
  2 Millspaugh, Sammy         14 BSR                    32.89      32.84    3  
  3 Sava, Sam                 14 BSR                    34.09      35.04  
  4 Pugner, Ella              13 BSR                    37.73      38.15  
  5 McMurtry, Kayce           13 WA                     36.55      41.06    2  
  6 Monroe, Devin             11 WA                        NT      42.50    1  
  7 DuBeau, MaryLou           13 BSR                    42.09      42.82  
 
Event 19  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 47.38        1988 Mark Henderson, FW                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kendrick, William         15 WA                     52.78      54.33    5  
  2 Girlie, Dimitri           18 WA                     58.39      58.15    3  
  3 Rubio, Hamilton           15 WA                     59.42    1:01.68  
  4 Sava, Zach                16 BSR                  1:02.16    1:03.90    2  
  5 Locher, Maddox            17 BSR                  1:03.04    1:04.08    1  
  6 Adeyeri, Timi             15 BSR                  1:15.59    1:11.46  
  7 Davis, Corey              18 WA                   1:09.83    1:13.46  
  8 Gentry, Seth              17 WA                   1:15.87    1:14.31  
  9 Ferrer, Tyler             17 WA                   1:13.96    1:20.43  
 10 Rafn, Logan               16 WA                   1:20.82    1:22.66  
 
Event 20  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
  League Rec: ! 53.45   7/29/2017 Sydney Mathis, KSC_A                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duffy, Josie              15 BSR                  1:03.93    1:03.10    5  
  2 Huff, Nina                17 WA                   1:03.29    1:03.57    3  
  3 Clark, Olivia             16 WA                   1:06.15    1:10.40    2  
  4 Cutler, Kaitlyn           18 WA                   1:11.21    1:11.87  
  5 Wood, Kristen             16 WA                   1:12.54    1:13.51  
  6 Schneck, Jenna            15 WA                   1:17.23    1:17.71  
  7 Lopez, Isabella           17 WA                   1:13.53    1:17.77  
  8 Pierson, Julia            15 BSR                  1:20.57    1:18.50    1  
  9 Poston, Madeline          16 WA                   1:19.71    1:19.46  
 10 Smith, Pari               15 WA                   1:18.66    1:19.81  
 11 Ferrer, Samantha          15 WA                   1:20.14    1:23.96  
 12 Farina, Nat               18 BSR                  1:28.91    1:24.96  
 13 Schmitz, Holland          16 WA                   1:20.03    1:25.22  
 14 Lopez, Christiana         16 WA                   1:27.29    1:25.41  
 15 Roberts, Alissa           17 WA                   1:26.20    1:29.37  
 16 Wenzel, Annie             17 BSR                  1:24.91    1:31.18  
 17 Jimenez, Diana            15 WA                   1:28.41    1:31.69  
 18 Wesley, Ilea              16 WA                   1:37.97    1:37.20  
 
Event 21  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 18.45        1992 Steve Davis, OH                              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Makelele, Junior           8 BSR                    30.01      27.64    5  
 -- Roberts, Luke              8 WA                     40.44         DQ  
 -- Morris, Caleb              7 WA                     48.21         DQ  
 -- Skelly, Brendan            6 WA                     28.38         DQ  
 -- Samayoa, Daniel            6 WA                     36.08         DQ  
 -- Wassberg, Dylan            8 WA                        NT         DQ  
 -- Pierce, Ryan               6 WA                     55.46         DQ  
 -- Sava, Wyatt                8 BSR                    26.47         DQ  
 -- Greene, Gavin              8 BSR                       NT         DQ  
 -- Marsters, Luke             8 BSR                    55.34         DQ  
 -- Krempel, Colten            7 WA                     44.12         DQ  
 -- Blahut, Danno              8 WA                        NT         DQ  
 -- Thorpe, Liam               8 BSR                    53.00         DQ  
 
Event 22  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 19.30        1976 Rhian Medlin, GA                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boynes, Gabi               7 BSR                    28.58      28.82    5  
  2 Evans, Khloe               8 WA                     28.42      29.53    3  
  3 Kidwell, Caitlin           8 WA                     35.59      35.51    2  
  4 Francis, Molly             7 WA                     34.51      35.68  
  5 Greer, Katie               7 BSR                    46.78      46.20    1  
 -- Torrs, Gabby               8 BSR                    50.20         DQ  
 -- Akonner, Morgan            6 WA                     32.44         DQ  
 -- Boone, Callie              8 BSR                    49.05         DQ  
 -- Gaskins, Autumn            8 BSR                       NT         DQ  
 -- Adams, Zoe                 6 BSR                    47.10         DQ  
 -- Beasley, Naomi             6 WA                     36.31         DQ  
 -- Rea, Becca                 8 WA                        NT         DQ  
 
Event 23  Boys 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 16.83        2010 Michael Kelley, MVP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Abalama, Antonio           9 WA                     24.97      25.19    5  
  2 Ho, Minhan                 9 WA                     25.73      26.93    3  
  3 Hernandez, Elias           9 BSR                    27.19      28.21    2  
  4 Warrick, Jack             10 WA                        NT      35.76  
 -- Taggert, Brady            10 BSR                    42.66         DQ  
 -- Shourds, Mathew            9 WA                        NT         DQ  
 -- Barnett, RJ                9 BSR                    38.94         DQ  
 -- Canter, Zach               9 BSR                    31.59         DQ  
 -- Castillo, Zach            10 BSR                    23.48         DQ  
 
Event 24  Girls 9-10 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 16.52        1976 Joanne Duymovic, BCC                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curley, Elizabeth         10 BSR                    18.77      19.07    5  
  2 Smith, Camille            10 BSR                    23.09      23.47    3  
  3 Sava, Jaclyn              10 BSR                    22.55      23.97  
  4 Coble, Lily                9 WA                     22.95      24.46    2  
  5 Williams, Serayah          9 BSR                    25.40      25.27  
  6 Gaskins, Sophia           10 BSR                    25.89      25.64  
  7 Skelly, Alyssa             9 WA                     24.47      26.47    1  
  8 Lacarrubba, Adelina        9 WA                     27.97      28.70  
  9 Queen, Addie               9 BSR                    31.44      29.59  
 -- Erazo, Isabella           10 WA                        NT         DQ  
 
Event 25  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 31.60        1974 Steve Giovinazzo, TH                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ngo, Nathan               12 WA                     34.71      35.46    5  
  2 Smith, Jordan             11 BSR                    40.16      38.08    3  
  3 Dennin, Ethan             12 BSR                    47.15      46.78    2  
  4 Ho, Minhdang              12 WA                     50.68      52.57    1  
  5 Jackson, Preston          11 WA                   1:01.10      58.20  
  6 Deinlein, Dominick        11 WA                   1:43.96    1:40.87  
 -- Miller, Timothy           11 BSR                  1:14.89         DQ  
 -- Harper, Nathaniel         11 BSR                    52.91         DQ  
 
Event 26  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 33.13        2009 Bridie Burke, MVP                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rea, Katie                12 WA                     41.57      41.44    5  
  2 Hernandez, Hailey         11 BSR                    47.61      46.86    3  
  3 Sava, Carly               11 BSR                    47.55      47.96    2  
  4 Smith, Presslea           12 WA                     45.45      48.43    1  
  5 Shourds, Madison          11 WA                   1:24.32    1:15.51  
 -- Greene, Mallory           11 BSR                  1:21.81         DQ  
 -- Garner, Lucy              11 WA                     59.14         DQ  
 
Event 27  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 29.01   7/30/2016 Ryan Mathis, KSC_A                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Venit, Michael            14 WA                     31.56      30.44    5  
  2 Smith, Kyle               13 BSR                    32.58      31.87    3  
  3 Ying, Isaiah              13 BSR                       NT      37.39    2  
  4 Wise, Michael             13 WA                     40.56      41.25    1  
  5 Miller, James             13 BSR                    41.84      42.27  
  6 Dail, Ethan               13 BSR                    43.72      43.77  
  7 Wood, Kyle                14 WA                     46.94      45.94  
  8 Cintron, Michael          14 WA                     45.16      46.12  
  9 Ngo, Vincent              14 WA                     49.22      53.64  
 
Event 28  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 31.71   7/29/2017 Jasmine Barry, TP_A                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sava, Sam                 14 BSR                    42.36      43.00    5  
  2 Shourds, Emily            13 WA                     50.16      48.00    3  
  3 DuBeau, MaryLou           13 BSR                    49.06      48.08    2  
  4 Deinlein, Isabelle        14 WA                     56.82    1:00.28    1  
 
Event 29  Boys 15-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 26.08   7/29/2017 Sterling Smith, TB_A                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jensen, Chris             16 WA                     36.02      34.25    5  
  2 Yaculak, Chase            18 BSR                    36.74      35.93    3  
  3 Johnson, Andrew           17 WA                     34.85      36.32    2  
  4 Rubio, Hamilton           15 WA                     36.65      37.34  
  5 Miller, Ben               16 WA                     38.58      37.75  
  6 Wallace, Connor           16 BSR                    38.90      38.52    1  
  7 Nagle, Kyle               17 WA                     39.19      40.57  
  8 Adeyeri, Timi             15 BSR                    45.05      44.90  
  9 Rafn, Logan               16 WA                     51.87      48.74  
 10 Gentry, Seth              17 WA                     48.69      51.59  
 
Event 30  Girls 15-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
  League Rec: ! 31.03   7/29/2017 Shelby Ball, TP_A                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clark, Olivia             16 WA                     37.05      40.58    5  
  2 Smith, Pari               15 WA                     40.06      42.33    3  
  3 Sava, Dallas              18 BSR                    44.16      42.71    2  
  4 Martin, Emily             18 BSR                    44.29      43.39    1  
  5 Lopez, Christiana         16 WA                     45.43      46.33  
  6 Farina, Nat               18 BSR                    48.71      47.57  
  7 Schneck, Jenna            15 WA                     49.75      47.64  
  8 Wenzel, Annie             17 BSR                    48.33      48.95  
  9 Roberts, Alissa           17 WA                     46.62      49.56  
 -- Wesley, Ilea              16 WA                        NT         DQ  
 
Event 31  Boys 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 14.90        1978 Abe Reybold, MC                              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perkins, Christopher      10 BSR                    21.60      22.58    5  
  2 Castillo, Zach            10 BSR                    22.42      23.19    3  
  3 Belton, Sydney            10 BSR                       NT      27.53  
  4 Ho, Minhan                 9 WA                     24.30      28.12    2  
  5 Howard, Liam               9 WA                     31.53      29.94    1  
  6 Canter, Zach               9 BSR                    29.95      32.39  
  7 Warrick, Jack             10 WA                     33.95      32.45  
  8 Hernandez, Elias           9 BSR                    33.17      32.46  
  9 Taggert, Brady            10 BSR                    41.32      45.93  
 10 Krempel, Caiden            9 WA                     47.18      46.09  
 11 Shourds, Mathew            9 WA                     38.02      50.09  
 
Event 32  Girls 9-10 25 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 14.88        2010 Sydney Mathis, KSC                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lacarrubba, Adelina        9 WA                     21.82      21.77    5  
  2 Coble, Lily                9 WA                     21.98      21.99    3  
  3 Hurd, Rileigh              9 BSR                    23.10      23.03    2  
  4 Sava, Jaclyn              10 BSR                    23.17      23.58    1  
  5 Boynes, Sierra            10 BSR                    25.34      25.45  
  6 Pugner, Vera               9 BSR                    25.82      25.96  
  7 Erazo, Isabella           10 WA                     28.37      26.32  
  8 Wassberg, Sabrina         10 WA                     24.43      26.34  
  9 Williams, Serayah          9 BSR                    29.89      27.75  
 10 Roder, Sophia             10 BSR                    27.10      28.06  
 11 Clardy, Savannah           9 BSR                    31.94      28.95  
 12 Gaskins, Sophia           10 BSR                    27.95      29.01  
 13 Monroe, Gianna             9 BSR                    34.45      30.86  
 14 Boone, Lucy               10 BSR                    32.94      32.31  
 15 Vaughan, Katie             9 BSR                    34.01      34.31  
 16 Queen, Addie               9 BSR                    36.47      38.90  
 17 Rinehart, Cassidy         10 WA                     35.88      39.09  
 18 Anderson, Madison          9 BSR                    50.73      42.39  
 -- McCollum, Lena            10 WA                     35.38         DQ  
 
Event 33  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 27.18   7/16/2016 Joseph Hayburn, WPT                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Joshua             12 BSR                    34.23      33.50    5  
  2 McMahon, Noah             12 WA                     37.23      37.82    3  
  3 Dennin, Ethan             12 BSR                    40.68      43.57    2  
  4 Johnson, Jude             12 BSR                    44.67      44.09  
  5 Akonnor, Mathew           11 WA                     46.13      45.46    1  
  6 Samayoa, Gabriel          11 WA                        NT      55.47  
  7 Miller, Timothy           11 BSR                    58.00      56.72  
  8 Samayoa, Diego            12 WA                     51.14      57.50  
  9 Deinlein, Dominick        11 WA                   1:34.66    1:30.01  
 -- Ho, Minhdang              12 WA                     50.85         DQ  
 -- Jones, Damion             12 BSR                  2:02.70         DQ  
 -- Garner, Nate              12 WA                     57.86         DQ  
 
Event 34  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 29.50        2006 Amina Wilson, TPDC                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hiers, Jordan             12 WA                     38.34      39.13    5  
  2 Hernandez, Hailey         11 BSR                    44.06      43.03    3  
  3 Dail, Bella               11 BSR                    44.14      45.31    2  
  4 Abalama, Viviana          12 WA                     45.87      45.42    1  
  5 Garner, Lucy              11 WA                     50.35      51.46  
  6 Pugner, Penny             11 BSR                    56.11      56.64  
  7 Shourds, Madison          11 WA                        NT    1:08.96  
  8 Greene, Mallory           11 BSR                  1:14.41    1:10.31  
 -- Hernandez, Ariela         12 BSR                    44.31         DQ  
 
Event 35  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 26.21    7/9/2016 Ryan Mathis, KSC                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Venit, Michael            14 WA                     30.87      28.40    5  
  2 Le, Andy                  13 WA                     31.31      32.15    3  
  3 Dennin, Adam              13 BSR                    39.53      39.64    2  
  4 Miller, James             13 BSR                    56.69      41.63    1  
  5 Wise, Michael             13 WA                     43.37      43.06  
  6 Dail, Ethan               13 BSR                    44.15      43.31  
  7 Akonnor, Mekhi            13 WA                     45.41      47.27  
  8 Minor, Sam                14 WA                     51.65      59.02  
  9 Anderson, Anthony         14 BSR                  1:20.49    1:04.95  
 
Event 36  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 27.99        2011 Bridie Burke, MVP                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Millspaugh, Sammy         14 BSR                    37.84      38.75    5  
  2 Pugner, Ella              13 BSR                    47.01      48.18    3  
  3 Shourds, Emily            13 WA                     54.69      52.40    2  
  4 McMurtry, Kayce           13 WA                     50.81      52.51    1  
  5 Monroe, Devin             11 WA                     52.47      53.34  
  6 DuBeau, MaryLou           13 BSR                    56.31      55.50  
 
Event 37  Boys 15-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 24.58   7/29/2017 Ryan Mathis, KSC_A                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kendrick, William         15 WA                     28.02      28.59    5  
  2 Pacheco, Joseph           17 WA                     30.93      31.49    3  
  3 Yaculak, Chase            18 BSR                    32.05      33.82    2  
  4 Locher, Maddox            17 BSR                    36.45      36.33    1  
  5 Gentry, Seth              17 WA                     40.29      39.59  
  6 Davis, Corey              18 WA                     41.51      41.96  
  7 Ferrer, Tyler             17 WA                     40.32      43.91  
  8 Wallace, Connor           16 BSR                    45.06      44.34  
  9 Rafn, Logan               16 WA                     44.31      49.88  
 10 Adeyeri, Timi             15 BSR                  1:03.51      55.84  
 -- Nagle, Kyle               17 WA                     32.46         DQ  
 -- Almond, Malachi           15 WA                        NT        DNF  
 
Event 38  Girls 15-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 27.70        2010 Amina Wilson, TP                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Huff, Nina                17 WA                     32.04      32.20    5  
  2 Duffy, Josie              15 BSR                    34.41      34.87    3  
  3 Lopez, Isabella           17 WA                     37.72      38.09    2  
  4 Pacheco, Maylyn           16 WA                     37.53      38.93  
  5 Ramirez, Cecilia          18 WA                     38.01      39.08  
  6 Poston, Madeline          16 WA                     40.53      41.20  
  7 Ferrer, Samantha          15 WA                     41.01      44.43  
  8 Smith, Pari               15 WA                     41.52      44.76  
  9 Schneck, Jenna            15 WA                     43.59      46.77  
 10 Sava, Dallas              18 BSR                    49.21      48.49    1  
 11 Schmitz, Holland          16 WA                     49.19      48.93  
 12 Jimenez, Diana            15 WA                     46.94      49.13  
 13 Wenzel, Annie             17 BSR                    51.98      50.72  
 14 Wesley, Ilea              16 WA                     54.06      58.37  
 
Event 39  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 16.58        2010 Anthony Nguyen, WOW                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sava, Wyatt                8 BSR                    25.89      25.00    5  
  2 Makelele, Junior           8 BSR                    28.27      27.25    3  
  3 Skelly, Brendan            6 WA                     26.83      28.00    2  
  4 Roberts, Luke              8 WA                     32.07      35.87    1  
  5 Greene, Gavin              8 BSR                    48.41      39.33  
  6 Pierce, Ryan               6 WA                     31.32      40.31  
  7 Morris, Caleb              7 WA                     45.53      40.59  
  8 Thorpe, Liam               8 BSR                    40.83      41.98  
  9 Blahut, Danno              8 WA                     47.31    1:02.14  
 10 Krempel, Colten            7 WA                   1:12.15    1:03.38  
 11 Warrick, Max               6 WA                     56.28    1:05.00  
 -- Wassberg, Dylan            8 WA                   1:01.09         DQ  
 -- Samayoa, Daniel            6 WA                     47.83         DQ  
 -- Robertson, Cole            8 WA                        NT         DQ  
 
Event 40  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
  League Rec: ! 17.30        1976 Rhian Medlin, GA                             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaskins, Autumn            8 BSR                    26.49      25.87    5  
  2 Evans, Khloe               8 WA                     22.86      26.75    3  
  3 Kidwell, Caitlin           8 WA                     28.72      29.20    2  
  4 Akonner, Morgan            6 WA                     28.40      29.40  
  5 Francis, Molly             7 WA                     34.34      36.15  
  6 Boone, Callie              8 BSR                    36.71      37.26    1  
  7 Adams, Zoe                 6 BSR                    41.11      38.52  
  8 Torrs, Gabby               8 BSR                    40.54      38.63  
  9 Greer, Katie               7 BSR                    37.52      41.10  
 10 Boynes, Gabi               7 BSR                    39.72      41.25  
 11 Beasley, Naomi             6 WA                     52.36      43.06  
 12 Rea, Becca                 8 WA                     30.88      50.06  
 13 Kidwell, Abbygail          6 WA                     44.79      50.82  
 14 Coleman, Haley             8 WA                   1:01.03      51.56  
 15 Marquez, Bella             7 WA                     49.94      53.52  
 16 Wenzel, Grace              5 BSR                    43.69      59.56  
 
Event 41  Boys 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 1:03.00        1974 Raymond Brown, SSY                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ngo, Nathan               12 WA                   1:10.62    1:13.08    5  
  2 Smith, Jordan             11 BSR                  1:20.88    1:18.06    3  
  3 Dennin, Ethan             12 BSR                  1:27.92    1:28.71    2  
  4 Rubio, Angel              12 WA                   1:36.96    1:36.79    1  
  5 Akonnor, Mathew           11 WA                   1:36.95    1:41.87  
  6 Ho, Minhdang              12 WA                   1:46.61    1:51.85  
 -- Samayoa, Diego            12 WA                        NT         DQ  
 
Event 42  Girls 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 1:04.13        2009 Bridie Burke, MVP                          
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curley, Elizabeth         10 BSR                  1:18.39    1:18.46    5  
  2 Rea, Katie                12 WA                   1:22.54    1:21.78    3  
  3 Hiers, Jordan             12 WA                   1:25.19    1:28.81    2  
  4 Sava, Carly               11 BSR                  1:31.60    1:31.40    1  
  5 Hernandez, Hailey         11 BSR                  1:52.24    1:36.50  
 
Event 43  Boys 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 57.87        1995 Delonte Stephens, TPDC                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Venit, Michael            14 WA                   1:01.32    1:01.31    5  
  2 Smith, Kyle               13 BSR                  1:09.40    1:07.62    3  
  3 Ying, Isaiah              13 BSR                  1:10.47    1:10.65    2  
  4 Wood, Kyle                14 WA                   1:33.66    1:30.15    1  
  5 Dennin, Adam              13 BSR                  1:31.40    1:30.41  
  6 Wise, Michael             13 WA                   1:38.41    1:32.66  
  7 Cintron, Michael          14 WA                   1:37.07    1:34.83  
  8 Minor, Sam                14 WA                   1:54.47    1:51.51  
 
Event 44  Girls 13-14 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 59.87        2011 Bridie Burke, MVP                            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Craig, Cara               14 BSR                  1:07.85    1:08.52    5  
  2 Sava, Sam                 14 BSR                  1:24.32    1:26.60    3  
  3 Pugner, Ella              13 BSR                  1:38.08    1:36.84  
  4 Monroe, Devin             11 WA                   1:47.44    1:52.09    2  
  5 Deinlein, Isabelle        14 WA                   1:51.42    1:53.27    1  
 
Event 45  Boys 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 53.46   6/24/2017 Sterling Smith, TB                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kendrick, William         15 WA                   1:04.27    1:05.53    5  
  2 Jensen, Chris             16 WA                   1:04.22    1:06.13    3  
  3 Pacheco, Joseph           17 WA                   1:06.74    1:10.06  
  4 Rubio, Hamilton           15 WA                   1:12.14    1:12.20  
  5 Yaculak, Chase            18 BSR                  1:12.10    1:13.59    2  
  6 Sava, Zach                16 BSR                  1:13.62    1:13.70    1  
  7 Miller, Ben               16 WA                   1:15.82    1:15.00  
  8 Johnson, Andrew           17 WA                   1:20.54    1:24.57  
  9 Wallace, Connor           16 BSR                  1:28.88    1:29.29  
 
Event 46  Girls 15-18 100 Yard IM
===============================================================================
  League Rec: ! 1:01.18        2006 Allie Stevens, WLS                         
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duffy, Josie              15 BSR                  1:12.15    1:12.65    5  
  2 Huff, Nina                17 WA                   1:13.05    1:14.21    3  
  3 Ramirez, Cecilia          18 WA                   1:20.69    1:23.06    2  
  4 Wood, Kristen             16 WA                   1:21.89    1:23.78  
  5 Cutler, Kaitlyn           18 WA                   1:27.56    1:27.00  
  6 Sava, Dallas              18 BSR                       NT    1:27.93    1  
  7 Pacheco, Maylyn           16 WA                   1:27.15    1:28.13  
  8 Martin, Emily             18 BSR                  1:30.88    1:30.82  
  9 Lopez, Christiana         16 WA                   1:33.00    1:37.15  
 10 Farina, Nat               18 BSR                  1:41.86    1:38.69  
 11 Roberts, Alissa           17 WA                   1:34.00    1:49.43  
 
Event 47  Mixed 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
  League Rec: ! 1:05.17        1982 Strathmore Bel Pre                         
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Belair Swim & Racquet  'A'                             NT    1:25.00    7  
     1) Makelele, Junior M8             2) Adams, Zoe W6                  
     3) Gaskins, Autumn W8              4) Sava, Wyatt M8                 
  2 West Arundel Swim Team  'A'                       1:25.97    1:38.68    5  
     1) Robertson, Cole M8              2) Kidwell, Caitlin W8            
     3) Skelly, Brendan M6              4) Evans, Khloe W8                
  3 West Arundel Swim Team  'C'                            NT    2:04.26    4  
     1) Pierce, Ryan M6                 2) Francis, Molly W7              
     3) Blahut, Danno M8                4) Rea, Becca W8                  
  4 Belair Swim & Racquet  'B'                             NT    2:07.82    3  
     1) Boynes, Gabi W7                 2) Thorpe, Liam M8                
     3) Boone, Callie W8                4) Greene, Gavin M8               
  5 West Arundel Swim Team  'B'                            NT    2:08.53  
     1) Morris, Caleb M7                2) Coleman, Haley W8              
     3) Roberts, Luke M8                4) Akonner, Morgan W6             
 -- Belair Swim & Racquet  'C'                             NT         DQ  
     1) Greer, Will M5                  2) Duffy, Ashley W8               
     3) Marsters, Luke M8               4) Greer, Katie W7                
 
Event 48  Boys 9-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
  League Rec: ! 1:40.93        2010 Takoma Park DC                             
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 West Arundel Swim Team  'A'                       1:52.21    1:54.08    7  
     1) Abalama, Antonio 9              2) Ngo, Nathan 12                 
     3) Venit, Michael 14               4) Kendrick, William 15           
  2 Belair Swim & Racquet  'A'                             NT    2:00.81    5  
     1) Castillo, Zach 10               2) Jones, Joshua 12               
     3) Smith, Kyle 13                  4) Sava, Zach 16                  
  3 West Arundel Swim Team  'B'                            NT    2:15.56    4  
     1) Ho, Minhan 9                    2) McMahon, Noah 12               
     3) Le, Andy 13                     4) Girlie, Dimitri 18             
  4 Belair Swim & Racquet  'B'                             NT    2:28.63    3  
     1) Perkins, Christopher 10         2) Harper, Nathaniel 11           
     3) Dennin, Adam 13                 4) Adeyeri, Timi 15               
  5 West Arundel Swim Team  'C'                            NT    2:30.65  
     1) Howard, Liam 9                  2) Rubio, Angel 12                
     3) Wood, Kyle 14                   4) Rafn, Logan 16                 
 
Event 49  Girls 9-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
  League Rec: ! 1:46.47   7/29/2017 Kingfish Swim Club,PMSL, KSC_A             
                         E Alston, N Ellis, J Eborn, S Mathis              
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Belair Swim & Racquet  'A'                             NT    2:15.02    7  
     1) Curley, Elizabeth 10            2) Sava, Carly 11                 
     3) Millspaugh, Sammy 14            4) Sava, Dallas 18                
  2 West Arundel Swim Team  'A'                       2:12.28    2:22.57    5  
     1) Coble, Lily 9                   2) Hiers, Jordan 12               
     3) McMurtry, Kayce 13              4) Huff, Nina 17                  
  3 West Arundel Swim Team  'B'                            NT    2:24.78    4  
     1) Lacarrubba, Adelina 9           2) Rea, Katie 12                  
     3) Deinlein, Isabelle 14           4) Cutler, Kaitlyn 18             
  4 Belair Swim & Racquet  'B'                             NT    2:26.14    3  
     1) Smith, Camille 10               2) Hernandez, Ariela 12           
     3) Pugner, Ella 13                 4) Farina, Nat 18                 
  5 West Arundel Swim Team  'C'                            NT    2:36.40  
     1) Skelly, Alyssa 9                2) Abalama, Viviana 12            
     3) Shourds, Emily 13               4) Roberts, Alissa 17             
 
                    Combined Team Scores - Through Event 49                    
 
  1. Belair Swim & Racquet               286   2. West Arundel Swim Team              284